ładowanie strony...

Wigilia firmowa online

Firmowa Wigilia z dowozem!

Wiemy, że wszystko jest inne niż rok temu, ale wiemy też, że zawsze warto jest się spotykać i dzielić opłatkiem w tym świątecznym czasie z tymi, których szanujemy i których pracę doceniamy każdego dnia!  Tych, którzy na to po prostu zasługują! Dlatego inaczej musieliśmy podejść do Wigilii. Stwórz z nami swoje świąteczne spotkanie z pracownikami i Partnerami biznesowymi, a my je do Ciebie dowieziemy albo dostarczymy każdemu z pracowników z osobna. Dzięki temu i w takiej formie, przed monitorami, będziecie mogli jednak doświadczyć tych pełnych magii świątecznych chwil, które wszyscy pamiętamy, których cały rok z utęsknieniem wyczekujemy, a których nikt nam nie może przecież zabrać!

Dowieziemy na Twoje spotkanie wszystko to, co starannie skomponowane i najlepsze w naszej kuchni. Zdrowych, świeżych dań opartych na specjalnie wyselekcjonowanych, naturalnych, w większości lokalnych produktach każdy sobie przecież  życzy.   W tym roku jednak troszkę inaczej. Z dowozem !


Zamów telefonicznie

+48 736 200 750

Jak to działa

Firmowe przyjęcie wigilijne z dowozem

  1. Ustalamy menu. Mamy standardowy zestaw wigilijny, musimy tylko wybrać danie główne spośród rybnego, mięsnego lub wegańskiego oraz deser ze standardowego lub wegańskiego. (link do menu znajdziesz poniżej)
  2. Istnieje możliwość domówienia opłatka oraz kompotu z suszu
  3. Ustalamy liczbę uczesników oraz podajemy ich adresy.
  4. Po zweryfikowaniu wszystkich uczesników ustalamy kosz realizacji
  5. Sowozimy w oznaczonym dniu ze specjalną instrukcją do przygotowania / podgrzania / i zaserwowania nawet przez niewtajemniczonych

Pobierz menu wigilijne

ZAMÓW TELEFONICZNIE
736 200 750

Kontakt

Rezerwacje

+48 736 200 750

Jak dojechać?

Godziny otwarcia

Poniedziałek – sobota 09:00 – 22:00

Niedziela 09:00 – 21:00